Kategoria
  • Meble drewniane na zamówienie
  • Renowacja antyków
  • Renowacja i stylizacja mebli współczesnych
  • Sprzedaż akcesoriów (np. ceramika, lampy)
  • Sprzedaż mebli DO renowacji
  • Sprzedaż mebli PO renowacji
  • Sprzedaż produktów do renowacji
  • Tapicerka
  • Usługi stolarskie
  • Warsztaty dla hobbystów

Nowe Rzemiosło

spotkanie pracowni renowacji i stylizacji mebli w dniach 6-8 kwietnia

WYJĄTKOWE SPOTKANIE DLA BRANŻY

Małe pracownie, rodzinne firmy skupione na meblach powstają jak grzyby po deszczu. To co kiedyś było niewinnym hobby i odskocznią, teraz nabiera biznesowej skali. Pasjonaci zakładają firmy i tworzą rękodzieło już na pełen etat.

>> Jak zrobić z pracowni dochodowy biznes i równocześnie zachować ducha kreacji?
>> Jak odnaleźć się w gąszczu mediów społecznościowych i skutecznie się promować?
> >Jak nadążać za nowościami produktowymi, uczyć się nowego, kiedy ciągle jesteśmy do tyłu z terminami?

Te i wiele innych dylematów poddamy analizie podczas 3-dniowego spotkania. Będą warsztaty, prezentacje, testy i co najważniejsze – rozmowy w kuluarach. Nic tak nie inspiruje jak rozmowy z innymi, którzy mają te same wyzwania.

UCZESTNICY

PRACOWNIE

Zaprosiliśmy 30 pracowni renowacji i stylizacji mebli. Będą pracownie - można powiedzieć - pionierskie, które od kilku lat z powodzeniem działają w branży, ale także osoby, które są w fazie rozwoju. Łączy je prawdziwa pasja, widoczna w liczbie metamorfoz i żywiołowej reakcji ich fanów w mediach społecznościowych.

Lista uczestników spotkania wkrótce!

PARTNERZY

Będą także partnerzy - firmy, które dostrzegają i są pod wrażeniem rosnącej siły tej branży. Takie spotkanie to wyjątkowa okazja do rozmowy z twórcami i obserwacji, jak produkty “pracują” w naturalnym środowisku podczas rzemieślniczej pracy.

PARTNERZY WYDARZENIA

Sklep z tkaninami tapicerskimi i dodatkami krawieckimi. To tu znajdziecie akcesoria do szycia pokrowców tapicerek, torebek czy poduszek.

Producent farb kazeinowych, kredowych do mebli, a także wielu specjalistycznych produktów do renowacji jak woski, bejce, kity, pisaki korektorskie.

Firma jest jednym z największych dystrybutorów narzędzi, elektronarzędzi i odzieży roboczej w Polsce. W ofercie PROFIX znajdują się wysokiej jakości narzędzia PROLINE, elektronarzędzia dla profesjonalistów i hobbystów TRYTON i VULCAN oraz odzież robocza i BHP marki LAHTI PRO

Producent farb kredowych do mebli i ścian CHALK IT, a także lakierów i chemii specjalistycznej do drewna. W ofercie firmy znajdują się produkty zarówno dla hobbystów jak i profesjonalistów.

Narzędzia Dremel są dedykowane do prac wymagających wysokiej precyzji, niezbędne majsterkowiczom i hobbystom. Sprawdzają się we wszelkich projektach wymagających grawerowania, cięcia czy frezowania.

Celem projektu upcycled fabrics jest zapobieganie marnotrawieniu niechcianych tkanin i wyrobów tekstylnych, nadając im drugie życie we współpracy z twórcami rękodzieła, a przede wszystkim biznesem wykorzystującym tkaniny na szerszą skalę.

Lider na rynku duńskim, a farba jest dla firmy czymś o wiele więcej niż tylko farbą. Flügger rozwija i sprzedaje szeroki i kompletny asortyment wysokiej jakości farb, produktów do drewna, mas szpachlowych, tapet i narzędzi – mamy w ofercie jedynie produkty, które zapewniają najlepsze rezultaty.

Chcesz dołączyć do wydarzenia w charakterze partnera?
Napisz lub zadzwoń - przedstawimy ciekawą ofertę kontakt@znajdzpracownie.pl

CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO?

ścieżka produktowa

Warsztaty, prezentacje i wykłady na temat produktów przydatnych w pracowni. Duża dawka wiedzy, dzięki której poznasz nowości i usprawnisz swój warsztat.

ścieżka biznesowa

Praktyczne wskazówki, jak lepiej prowadzić swój biznes, pozyskiwać klientów, promować się w sieci i planować kolejne etapy rozwoju. Wszystko dedykowane pracowniom rzemieślniczym.

KTO ZA TYM STOI?

Pierwszy hub dla pracowni rzemiosła – ZNAJDŹ PRACOWNIĘ. Chcemy łączyć i wspierać pracownie, bo w grupie siła! Nie ma cię w naszej bazie? Koniecznie dołącz wypełniając zgłoszenie. Tworzą go dwie pasjonatki recyklingu i staroci: Gosia z bloga Odnawialnia i Alicja z bloga Majsterki. 

Małgosia Budzich – sama prowadzi pracownię, więc wie co to znaczy:). W znajdź pracownię odpowiada za stronę produktową i know how pracy pracowni.

Alicja Rzeczkowska – wieloletnia Majsterka z biznesowym zacięciem. W Znajdź pracownię czuwa nad ścieżką biznesowo-marketingową i łączy partnerów z pracowniami.

Partnerzy medialni

Magazyn Nisza jest trójmiejskim portalem poświęconym pasji, sztuce i przede wszystkim ludziom. Opowiadamy o nadchodzących wydarzeniach, realizujemy z nich skróty oraz rozmawiamy z rzemieślnikami i twórcami.

Feblik to platforma warsztatów rzemieślniczych, która integruje pracownie i promuje aktywność DIY. 

Odnawialnia to blog i pracownia dla hobbystów, którzy myślą o samodzielnym odnawianiu mebli.

Portal Majsterki to inicjatywa Alicji, Basi i Sylwii, które inspirują do samodzielnego DIY w domu.